שירותי גרירה באילת

זקוקים לשירותי גרירה או חילוץ באילת באמצע שום מקום? האופניים האופנוע או הקלנועית שלכם נתקעו באמצע הדרך והם לא מצליחות להניע? תקר בגלגל באמצע הכביש?

חברת זריזי תדאג לחלץ אתכם מכל מקום ותיתן לכם את הפתרון המקצועי והיעיל בכל זמן נתון.  החברה מספקת שירותי גרירה וחילוץ דרך באזור אילת והסביבה למגוון סוגים של רכבים ממונעים ביניהם: גרירה של טרקטורונים, שירותי חילוץ והובלה של קולנועיות, שירות גרירה של אופניים חשמליים ושירות גרירה של אופנועים.

שירות גרירה טרקטורונים באילת

יצאתם לטיול שטח עם חברים באזור המדבר? נתקעתם על סלע או הר ואתם חייבים חילוץ וגרירה מידי של הטרקטורון שלכם מאמצע הדרך? פנו אלינו עכשיו ואנו נגיע אליכם בדיוק לנקודת הדרך שבה אתם תקועים. צוות מקצועי ומיומן יגיע עד אליכם ויחלץ אתכם בשעת חירום.

שירות גרירה של אופניים חשמליים לסוגיהם

נשברו לכם חלקים באופניים באמצע העיר? עשיתם תאונת דרכים ואתם חייבים עכשיו גרר שיאסוף את האופניים שלכם מהדרך ? אנחנו נשלח אליכם צוות מקצועי ונגיע אליכם לכל מקום שאליו תקראו לנו ובכל זמן נתון באזור אילת.

שירות הובלה וגרירה של קולנועיות

יצאתם לסידורים בעיר עם הקלנועית שלכם והיא נתקע על המדרכה? גילתם פנצ'ר בגלגל? הקולנועית לא מניעה? אנו נדאג להגיע עד אליכם לכל רחוב ולכל נקודה בעיר אילת ונחלץ אתכם מכל מקום ובכל שעה.

עם וותק וניסיון אין ויכוח

שירותי הגרירה של החברה מתאימים לאופניים או אופנוע  זעירים שנתקעו.

החברה בעלת וותק וניסיון של שנים רבות בתחום הגרירה של סוגי רכב זעיר המעניקה שירותי גרירה הכוללים שירות חשמל ומכונאות בזמן החילוץ והתקלה.

השירות מטעם החברה ניתן על ידי רכבים המיועדים לגרירה שאותם אנו שולחים עם צוות מקצועי ומיומן בעל הכשרה מקצועית מטעם החברה בעל מסירות למקצוע גרירת רכבים ושימת דגש מיוחד על שירות לקוחות מקצועי, אמין ומסור.

*החברה אינה גוררת רכבים פרטיים