מסירות משפטיות באילת

חברת משלוחים באילת מבצעת מסירות משפטיות בעיר באופן שגרתי. אנו מעבירים מסמכים רגישים ומסווגים כמו מסירות משפטיות בלוח הדיונים שנקבע בבית משפט באילת.

מהי מסירה משפטית ?

מסירה משפטית היא מסירה אישית של העברת מסמך בנושא משפטי כמו: כתב תביעה של בית משפט, זימון לבית משפט, פסק דין, מסמכים לעיון של בית המשפט, מכתב התראה לפני הליך שיפוטי, דרישות תשלום של קנסות ועוד.

מסירות משפטיות עם צוות מוסרים מיומן ומקצועי

חברת משלוחים באילת מתמחה במסירות משפטיות באילת יותר מעשור, הצוות המקצועי קיבל תדריך משפטי מיוחד על מסירות משפטיות ויודע להתנהל איתם במקצועיות יתרה.

הצוות שלנו מודע לכך שמדובר על מסירות בנוהל מסודר וסודי ובעלות פרופיל חשיבות גבוהה מול הגורמים המשפטיים ולכן ההתייחסות שלנו לכל מסירה היא ברמת קפדנות גבוה במיוחד.

תהליך מסירות משפטיות באילת    

מבצע המסירה של המסמכים המשפטיים צריך למלא אישור מסירה ( גם בתמונה לפי הצורך) עם כל פרטי האדם שהגיע אליו המסירה המשפטית או אדם מטעמו שמאושר לקבל את המסמכים המשפטיים האישור צריך לכלול את מיקום המסירה, שם המקבל, תאריך וחתימה.

מבצע המסירה צריך למלא תצהיר מסירה מיוחד בו הוא מצהיר שהעביר את המסמכים לאדם עם ציון הנסיבות וכל הפרטים הרלוונטיים, התצהיר חייב להיות מאושר על ידי עורך דין. 

מסירות משפטיות עם חברה מקצועית ואמינה באילת

לחברת משלוחים באילת וותק וניסיון רב בטיפול ומסירה של מסמכים מסווגים ובפרופיל גבוהה של אח"מים ואוטוריטות חשובות בעיר.  בכל מה שקשור למסירות משפטיות בעיר אילת וסביבתה, אנו נשמור על המסמכים ונדאג להעביר לטפל בהם ביתר רגישות. 

מסירות משפטיות בדיסקרטיות באילת

חברת משלוחים באילת תדאג להעביר את המסירה המשפטיות בסודיות ובדיסקרטיות עם אישור מסירה ייחודי.  צוות החברה מודע לכך שמדובר במסירה משפטית מדובר בהעברת מסמכים רגישה

תיאום מסירות משפטיות בלוח זמנים דחוף 

חברת משלוחים באילת מבינה את רמת הרגישות והדחיפות של העברה של מסירות משפטיות לכל הגורמים ולכן אנו מציעים שירות של מסירות משפטיות מידי וברמת דחיפות גבוהה בלוח זמנים צפוף על פי הנוהל המקובל של מסירה משפטית. 

מסירות משפטיות באילת במחירים הוגנים

משלוחים באילת דוגלת במחירים הוגנים ללקוחותיה באזור אילת וסביבתה גם אם מדובר במסירות משפטיות מנקודה לנקודה.

אנו מבטיחים שצוות מומחים שלנו ידאג להעביר את המסמכים המשפטיים שלכם ויעניק לכם שירות מקצועי.